bvt
18 بهمن 1401 - 22:36

حفاظت اطلاعات سپاه مدافع برنامه‌های فرهنگی و اخلاقی باشد

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: حفاظت اطلاعات سپاه برای تسهیل و پیشبرد کار‌های خود باید کاملا مدافع و حامی برنامه‌های دینی، فرهنگی، اخلاقی و عبادی باشد.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، آیت‌الله محمدباقر محمدی‌لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران امشب در دیدار با سردار سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا، مسؤول و کارکنان حفاظت اطلاعات سپاه استان که به‌مناسبت ۲۰ بهمن سالروز تاسیس حفاظت اطلاعات سپاه برگزار شد، ضمن تبریک ایام الله دهه فجر خطاب به کارکنان گفت: حفاظت اطلاعات و حفظ مجموعه سپاه برای شما جهاد اکبر است، همانطور که اگر سپاه نبود کشور نبود، اگر حفاظت اطلاعات نبود سپاه هم نبود، یعنی حافظ سپاه، همین حفاظت اطلاعات است.

وی با اشاره به راه نفوذ شیطان افزود: شیطان تاکید کرده که از چهار طرف برای گمراهی بشر وارد می‌شوم و کسی نمی‌تواند مرا ببیند، دفاع از خود در مقابل چنین دشمنی سخت است، یکی از جا‌هایی که ممکن است شیطان از آنجا ضربه وارد کند نفوذ در جا‌هایی است که فکرش را نمی‌کنیم مثلا بگوئیم که حفاظت سپاه قلعه و دژ نفوذناپذیر بوده و اطمینانی است در حالی که ممکن است شیطان اینجا هم نفوذ کند.

نماینده ولی فقیه در مازندران  با اشاره به روایتی از جنگ حنین، متذکر شد: نباید مغرور شد چرا که غرور روزنه نفوذ برای شیطان است، گاهی اوقات انسان از بسیاری خود، گاهی از کیفیت بالا، گاهی از حفاظت‌های چند لایه‌ای که درست کرده دچار عجب و غرور می‌شود، در حالی که انسان نباید جز خدا به هیچ چیزی مغرور شود.

آیت الله محمد لائینی در ادامه خاطرنشان کرد: اگر نقطه اتکای ما خدا نباشد به هر چیزی که اتکا کنیم از همانجا ضربه می‌بینیم، بنابراین باید شیطان این دشمن خطرناک را جدی گرفت، اما از آن طرف ما سلاحی بسیار کارآمد در مقابل دشمن داریم و آن هم خداست، قوی کردن ایمان و باور و خالص کردن نیت، اگر انگیزه‌های غیرخدایی نباشد همه چیز درست می‌شود اصل حفظ کردن دل، روح و جان است.

نماینده ولی فقیه در مازندران در پایان یادآور شد: اگر می‌خواهید از مجموعه سپاه حفاظت کنید بگوئید که چگونه از روحشان حفاظت کنند، پس شما غیر از کار‌های خودتان باید کاملا مدافع و حامی برنامه‌های دینی، فرهنگی، اخلاقی و عبادی باشید که آن کار شما را تسهیل می‌کند و به پیش می‌برد.

پایان پیام/۸۶۰۴۱/غ

منبع: فارس
شناسه خبر: 1026340